Fulda

Almanya’da 1900 yılında yeni bir atılım gerçekleşti ve Fulda Lastik şirketi kuruldu. Günümüze dek uzanan Fulda Lastik projesinde üretilen ürünlerde esas hedef güvenliğin ve enfazla performansın tüketiciye sunulabilmesiydi. Oto lastik sektöründe ciddiyeti temsil etmeye yetebilecek, başarı işareti yönünde değerlendirilebilecek kadar yüksek bir pazar payı olan  rakamına ulaşabilen Fulda bu payı bilhassa kamyon ve zirai araçlar için üretmekte olduğu büyük oto lastiklere borçludur.

Güvenli bir sürüşün her şeyden daha mühim olduğunu belirten firma, üretim prensiplerini de bu düşüncesine göre biçimlendirmiştir. Gerek hız limiti bulunmayan otobanlarda, gerek katı koşullarıyla arazi sürüşlerinde güvenliği sağlayabilmek için oto lastik üretimi yapmakta olan Fulda, performansa da güvenlik kadar ciddiyet vermektedir. Fulda sadece üretimiyle değil, alıcı memnuniyeti ve ihtiyaçlarına verdiği önemle de dünya çapında tanınmaktadır. on binlerce şahıs üstünde her sene yapılan Fulda lastik ihtiyaçları anketleri sayesinde potansiyel müşteri kitlesinin beklenti ve ihtiyaçlarını inceleyen Fulda, Ar-Ge yatırımları ve yönetim ekibiyle üretimlerine bu sonuçlara göre yön eda eğilimindedir.

müstakil kuruluşlarca yapılmakta olan diğer anketlerde ise Fulda lastik üretimi oluşturan şirketler içinde alıcı beklentileri ve düşüncelerine enfazla önem verici, teknolojiyi değerlendirmeyi ve bu gelişmeleri kendi üretim bandına yansıtmayı başarabilen kuruluşlar listesinde ilklere oynamaktadır.

Fulda lastik fiyatlarının uygun olmaları, müşteri güvenliği ve memnuniyetini performansla birleştirebilen ürünler olmaları bunun gibi özellikleriyle ön plana çıkmakta olan ve talep gören bir firma şekilde karşımıza çıkmaktadır. bilhassa orta ekonomik düzeydeki kişiler için geniş olmayan maddi imkanların ihtiyaçlar doğrultusunda mantıklı bir şekilde değerlendirilmesi söz konusu olduğunda öncelikli tercihler arasında yer almayı başaran Fulda, memleketimizde de en çok tercih edilen alternatifler listesinde yer alıyor. bilhassa araçları ile seyahat etmeyi seven şahısların güvenlik ve performansı ön plana çıkartan yapısı sebebi ile tercih etmekte bulunduğu Fulda lastikleri, kaliteli ürünlerin de ucuz fiyatlarla satın alınabileceği konusunda son derece başarılı bir örnektir.

Bir yanıt yazın