Achilles Lastikleri Hakkında

bilhassa tarih sayfalarını kurcalamayı sevenlerin iyi bildiği bir isimdir Achilles. Tarih severler için Yunan mitolojisi ve Roma tarihi epey bir talep çekici efsanelere ev sahipliği yapıyor oluşları itibariyle büyük bir önem taşımaktadır. En az tarihsel benlik kadar Achilles oto lastikleri de başarı göstermektedirler. Teknolojik gelişmeler için yüklü AR-GE yatırımları yapan şirketler içinde yer almakta olan Achilles, çağımız teknolojileri alanındaki başarısıyla adından yeterince söz ettirmektedir.

Achilles’i bu denli başarılı kılan esas etken tüketicilere yeni giriş yapan kuruluşların içine düştüğü büyük hatalardan biri olan bütün modellerde üretime geçme çabası yerine ultra yüksek performans ve yüksek performans lastikleri üretimi ile başlayarak bu alanlarda adını duyurabilmesidir. özellikle yarış araçlarına yönelik ürünleri ile ön plana çıkan Achill, Amerika’nın meşhur markaları içinde yer alıyor.

Kısaltması APı olan Amerikan Pasifik Endüstrileri şirketi tarafından imal edilen mitoloji serisinin bir parçası olan Achill başka üretim adları olan Gladiator, Pegasus, Armour, Hartland, Farmking ve Advance markaları içinde en meşhur olanıdır. Bu hale tesir eden esas etken elbette diğerlerinin üretmekte olduğu modeller ile ilgilidir.

Global bir satış ağı çerçevesinde yetkinlik belgeleriyle kanıtladığı başarısı ile Achilles Platinum serisinde kuru zeminde aracınızın en çok performansını deneyebilir, Achilles geri Sport serisi ürünleriyle değişik hava şartları ve farklı zemin yapılarında güvenli sürüşle birleşen performansı hissedebilirsiniz.

ekseriyetle drift yarışçılarının tercihi olan Achill, bu tercih sebebi oluşunu hesaplı fiyatlarına, enfazla performansı güvenli bir biçimde sunmasının yanı dizi oldukça dayanıklı olabilmesi yardımıyla elde etmiştir. bununla birlikte Achilles oto lastik fiyatlarının ucuz ürünler olması değişik ekonomik kitlelerden insanlara hitap edebilmektedir.

Bir yanıt yazın