Dunlop

Dunlop lastik üretimleri meselesi için dünya çapında çok sayıda yeniliğe öncü olabilmiş, her çeşitli hava koşulunda ürünlerinin enfazla performansı verebilmesi üzerine mühim Ar-Ge yatırımları yapmakta olan bir lastik üreticisi şekilde karşımıza çıkmaktadır. Motor sporları alanında dünya çapında düzenlenmekte olan aktivitelerde en önemli oyunculara ev sahipliği yapmakta olan Dunlop spor ekibi, firmanın markalaşması ve dünyaca tanınması hakkında çok fazla büyük bir role ve ciddiyete sahiptir.

Asimetrik sırt deseni tercihi ile farkını ortaya koyan Dunlop, bilhassa sıvı temaslı yüzeylerde sağladığı üstün yol tutuşu ve güvenlik imkânı ile ayrım yaratmaktadır. bununla beraber kesintisiz orta dişlerinin sağladığı stabil, azami hassasiyetteki lastik tepkimesi sağlaması da sunduğu özellikler arasında ciddi olanlardandır. Dunlop türlü yol tiplerinde başarılı olabildiğini kanıtlamış bir firmadır. öyle ki üretmekte bulunduğu oto lastik modelleri düz yollarda sunduğu manevra kabiliyetini ve performansı, virajlı yollarda da göstermeyi başarabilmektedir. Dunlop oto lastikleri diğer oto lastik firmalarının üretmekte olduğu aynı ebatlı lastiklere nazaran yüzde dört ila yüzde sekiz arasında daha geniş bir ilişki yüzeyine sahiptir ki bu sayede yol tutuşunun stabilitesini ve direksiyon hareketlerine verilen tepkilerin daha hızlı olmasını sağlıyorlar.

Hızlı manevraları güçlü ve güvenli bir şekilde yapabilmenizi verici, önceliği sürüş güvenliği olan Dunlop lastiklerini birçok şirket temel lastik seçimi olarak görmektedir. Dunlop Sp Sport 01 serisi ile üstün performans konusu için adını duyurmakla birlikte güvenliğin de ön planda olması itibarı ile araçlarından yüksek sürat bekleyen bireyler için bir öncelikli tercih haline gelmiştir. Dunlop Sp Sport Lm 703 ve Dunlop Sport Maxx serileri de bu alanda başarıyı yakalamanın yanı sıra, yenilikçi teknolojileri de barındırabiliyor olmaları sebebiyle hızlı vasıta kullanmayı seven şahısların gözdeleri durumuna gelmişlerdir.

Bunun yanı sıra geniş yüzeyleri sebebiyle görsel anlamda da zevk toplamakta olan Dunlop oto lastikleri, birçok lüks araçta da güvenli, yüksek performanslı ve görsel başarıyı elde etmekte olan alternatifler şekilde tercih edilmekte. memleketimizde de oldukça çok bayi ve satış ofisine sahip olan Dunlop, özellikle Nissan benzeri güçlü ve ağır araçlar üretmekte olan kurumlar vasıtası ile öncelikli seçim olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bir yanıt yazın