Ucuz 205/55R16 Bridgestone Lastik Fiyatları

“Emniyet lastiği” sloganıyla bilinen ve dünyanın en büyük iki lastik üreticisinden biri olan Bridgestone, 1931’de Japonya’da kurulmuştur. Marka, üstün yol tutuş performansına sahip dayanıklı lastikler ile öne çıkmaktadır. Premium lastik markası, 1988 yılında Sabancı ile birlikte Türkiye’de “Brisa” çatısı altında üretim yapmaya başlamıştır. Bu sayede premium lastikler çok daha ucuz 205 55 R16 Bridgestone lastik fiyatları ile satın alınabilmektedir. Aynı zamanda Türkiye koşullarına uygun lastikler üretmektedir. Yenilikçi lastik teknolojileri ve gelişmiş Ar-Ge yatırımları ile öne çıkan Bridgestone, iş makinası lastiklerinden binek otomobil lastikleri alanına çok çeşitli kategorilerde üretim gerçekleştirmektedir. Markaya ait ürünler, en uygun 205 55 R16 Bridgestone lastik fiyatları ile online lastik satışı yapan sitelerde bulunabilmektedir.

İndirimli 205 55 16 Bridgestone Fiyatları

Peşin fiyatına taksit, lastik kampanyaları, yetkili noktalarda montaj hizmeti; bunlar içerisinde yer almaktadır. Kimi sitelerde adreste montaj hizmeti de sağlanabilmektedir. İnternet üzerinde mağazalara oranla çok daha fazla ürün seçenekleri bulunmakta ve şeffaf bir şekilde lastik karşılaştırması yapılabilmektedir. İnternetten lastik satışı gerçekleştiren e-ticaret platformları, indirimli 205 55 16 Bridgestone fiyatları yanı sıra; pek çok farklı olanak da sunabilmektedir. Güvenilir lastik siteleri, ürünlerin teknik açıklamaları ve özelliklerini ayrıntılı bir şekilde sunmaktadır.

Kampanyalı 205 55 16 Bridgestone fiyatları ile satın alınabilecek ürünler içerisinde yaz, dört mevsim ve kış lastikleri bulunmaktadır. Bridgestone kışlık lastikler, 7 derece ve daha düşük hava sıcaklıklarında zemini iyi bir şekilde kavrayabilmektedir. Aynı zamanda karlı ve buzlu zeminlerde de yüksek güvenlik sağlamaktadır. Bridgestone yaz lastikleri ise yaz sıcaklarında kuru ve ıslak zeminlerde yüksek yol tutuşu ve kısa fren mesafeleri ile üstün performans sunmaktadır. Bunun yanı sıra; markanın yenilikçi teknolojileri ve yıllara dayanan tecrübesi, Bridgestone Weather Control A005 gibi yılın tüm mevsimi güvenlik sunan ürünler geliştirmesini sağlamıştır. 20555R16 Bridgestone 4 mevsim lastikleri içerisinde bululan bu ürün kuru, ıslak ve karlı zeminlerde kullanım için uygundur.

Avantajlı 205 55 R16 Bridgestone Lastik Fiyatları

Bridgestone Turanza T005, T001, Ecopia EP150, Driveguard RFT gibi desenler ise markanın yenilikçi teknolojileri ile geliştirdiği 2055516 yaz lastikleri içerisinde yer almaktadır. Bridgestone yazlık lastikler, yüksek yol tutuşu sağlamanın yanı sıra; yakıt tüketimini de düşüren teknolojiler ile sunulmaktadır. Bridgestone Blizzak LM005 ve LM001 ile Driveguard Winter desenleri ise kış lastikleri için örnek verilebilir. Bu lastiklerin düşük sıcaklıklarda elastikiyetini koruyabilen hamurları ve özel desen tasarımları, sert kış şartlarında yüksek çekiş gücü sağlamaktadır. Bununla birlikte Bridgestone 205.55.R16 desenleri içerisinde run flat lastik seçenekleri de bulunmaktadır. Patlasa da giden lastik olarak da bilinen bu ürünler, delindiğinde havasız bir şekilde maksimum 80 km / s hızda azami 80 km daha ilerleyebilmektedir. Bridgestone Driveguard teknolojisi ise RFT lastikler içerisinde devrim yaratmıştır. Driveguard lastikler, diğer runflat lastiklere göre daha fazla konfor sunmakta; orijinal ekipman lastikleri RFT olmayan araçlarda da kullanılabilmektedir. Tüm bu ürünler, kampanyalardan yararlanılarak avantajlı 205 55 R16 Bridgestone lastik fiyatları ile satın alınabilmektedir.