Yokohama Alliance Lastik Serisini Yeni Ebatlarla Genişletiyor

Yokohama lastikleri kısa bir süre önce tarım ekipmanları için Alliance flotasyon lastikleri serisine yeni ebatlar ekledi. Genişletilmiş ürün yelpazesi, çeşitli tarımsal uygulamalara hitap eden Alliance 882 ve 885 lastiklerini içeriyor. Başlangıçta 710/35R22.5, 600/60R30.5 ve 710/50R30.5 ebatlarında mevcut olan Alliance 882 serisi artık toplam 15 ebat sunuyor. Benzer şekilde, Alliance 885 serisi de 710/40R22.5 ve 850/50R30.5 seçeneklerinin eklenmesiyle 17 boyuta çıkarılmıştır.

Çok Yönlü Performans ve Uygulamalar

Yokohama Alliance 882 ve 885 lastiklerinin her ikisi de 65 km/sa hıza kadar çıkabilen D hız değerine sahiptir. Gübre kamyonları, püskürtücüler, römorklar ve balya makineleri gibi çok çeşitli tarım ekipmanlarına uyacak şekilde tasarlanan bu lastikler, mükemmel yük kapasitesi, etkili kendi kendini temizleme özellikleri ve daha fazla dayanıklılık sunar. Bu lastiklerin dikkate değer bir özelliği, asfalt yüzeylerde daha iyi denge ve yük taşıma kapasitesine katkıda bulunan (882) ve eşit yük dağılımı ve toprak koruması sağlayan (885) geniş ayak izidir. Lastiklerin yuvarlatılmış omuzları da toprak sıkışmasını azaltmaya yardımcı olarak mahsullere gelebilecek olası zararı en aza indirir.

Geliştirilmiş Performans ve Değer

Alliance 882 ve 885 lastikleri, gevşek yüzeylerde bile gelişmiş çekiş gücü sağlayan yönlü sırt desenleriyle donatılmıştır. Büyük merkezi bloklar yol tutuşunu daha da geliştirir ve yolda kullanıldığında yuvarlanma direncini azaltarak yakıt verimliliğini artırır. YOHT Avrupa Başkanı Angelo Noronha, bu tarımsal flotasyon lastiklerinin etkili toprak koruması, yüksek yük kapasitesi, hızlı kendi kendini temizleme, azaltılmış yakıt tüketimi, mükemmel stabilite ve üstün aşınma direnci gibi faydalarının altını çizerek sonuç olarak lastik ömrünü uzattığını belirtti.

Yokohama Alliance Lastikleri Nasıl Performans Sağlıyor?

Alliance lastikler uzun ömürlülük sunarak yıl garantilidir ve bu da onları çeşitli tarım görevleri için uygun maliyetli bir çözüm haline getirmektedir. Çok yönlü performansları ve genişletilmiş ebat seçenekleriyle Yokohama Alliance 882 ve 885 lastikleri, tarım ekipmanı operatörlerine günlük tarım operasyonlarını optimize etmek için ihtiyaç duydukları güvenilirliği, dayanıklılığı ve değeri sunuyor.