Yeni BKT Forklift Lastiği Desenleri Tanıtıldı

BKT, yeni lastik desenlerini tanıttı. İş makinası lastikleri, tarım lastikleri ve daha birçok farklı sektörde profesyonel kullanıma uygun ürünleri ile öne çıkan BKT, forklift lastiği portfölyesine iki yeni ürün ekledi. Yeni BKT Maglift Eco, yüksek performans ve dayanıklılık sunmanın yanı sıra; yakıt tüketimini düşürerek tasarruf sağlıyor. BKT Maglift Premium ise ekstra yüksek diş derinliği ile uzun süre kullanılabiliyor. Her iki BKT forklift lastiği de yüksek güvenlik ve performans sağlayan özellikleri ile öne çıkıyor.

İki BKT Forklift Lastiği de Yüksek Dayanıklılığa Sahip

Üretici firma, BKT Maglift Premium ve Eco lastik desenlerinin aynı derecede mükemmel yük dağılımına, stabiliteye ve yüksek yük kapasitesine sahip olduğunu söylüyor. Forklift lastikleri için zorunlu olan bu temel özelliklerin yanı sıra; iki yeni BKT forklift lastiği; aşınma, kopma ve kesilmeye karşı yüksek direnç sağlayan özel lastik bileşiği ile sunuluyor. BKT Magflift serisinde yer alan lastikler, 23 ayrı ebatta üretiliyor.

BKT Maglift Eco Özellikleri

BKT Maglift Eco, iki katlı lastik bileşiği ile dayanıklı yapıya sahip. Yeni BKT forklift lastiği deseninin sırtı üzerinde “olağanüstü stabilite ve mükemmel yük dağılımını garanti etmek için” geniş oluklar bulunuyor. Lastiğin performansı, hasarlara karşı koruma sağlayan bir jant koruyucu ile destekleniyor. Firma, bunun yanı sıra; BKT Maglift Eco forklift lastiği deseninin aşırı ısınmayı önlemek ve yakıt tasarrufunu arttırmak için tasarlandığını söylüyor.

BKT Maglift Premium Özellikleri

BKT Maglift Premium, uzun ömür için ekstra yüksek diş derinliği ile sunuluyor. Lastik, özel sırt tasarımı ile mükemmel direksiyon hâkimiyeti ve yüksek çekiş gücü sağlıyor. BKT Maglift Premium; özellikle liman, madencilik ve hurdacılık gibi alanlarda kullanım için sağlam yapıya sahip olarak. Tasarlandı. Yeni BKT forklift lastiği, aynı zamanda; özel kanal tasarımı ile yuvarlanma direncinin düşük olmasını sağlıyor.