Yavuz Tekin Jant Sektörü Hakkında Konuştu

Jantlar aracın tasarımına renk katmanın yanında performans ve güvenlik açısından da büyük önem taşıyor. Jant sektörü içerisinde fark yaratma iddiasına sahip olan Yavuz Tekin , jantların tasarımda sihirli dokunuşlar yapmanın yanı sıra; güvenlik açısından da hayati öneme sahip olduğunu söylüyor.

Jant Sektörü içerisinde Güçlü Ekip Önemli

Yavuz Tekin , lastikler gibi jantların da belli bir ömrü olduğunu söylüyor. Jant sektörü içerisindeki başarısını çekirdekten yetişmeye bağlayan Yavuz Tekin , sorunlara karşı müşterilerle ile olan iletişimin önemli olduğunu belirtiyor. Tekin; jant , lastik ve akü sektörlerinde Türkiye genelinde yürütülen operasyonlarda güçlü bir ekibe sahip olmanın önemini vurguluyor. Jant sektörü içerisinde gelişen teknolojiyi ve dünyayı takip ederek; yeni ürünlerin iç pazarla buluşturulduğunu söyleyen Tekin, kullanıcı gözüyle bakarak bir adım öne geçtiklerini belirtiyor.

Geniş Ürün Yelpazesi Jant Sektörü için Başarının Anahtarı

Yavuz Tekin , geniş ürün yelpazesinin lüks araç sahipleri tarafından tercih edilmek için gerekli olduğunu; araçlarını kişiselleştirmek için; ünlü isimler, yerli ve yabancı futbolcular ile basketbolcular tarafından tercih edildiklerini ifade ediyor. Jant sektörü içerisinde lüks araç sahipleri  ve tüm müşterilerin araçlarını güvenilir ellere emanet etmek istediğini söyleyen Tekin, hassas montaj yöntemleri , geniş çalışma alanı ve çok sayıda ürün ile memnuniyetin ve güvenin sağlandığını belirtiyor.

Yavuz Tekin Pandeminin Etkilerini Anlatıyor

Yavuz Tekin , Covid-19 pandemisinin jant sektörü için de etkileri olduğunu belirtti. Tekin, İstanbul’da hayatın durma noktasına geldiği pandemi döneminde en üst düzey hijyen seviyesi ile hizmet verdiklerini; müşterilerin de bu dönemde kendilerinden hizmet almakta çekinmediğini söylüyor. Bu dönemde e-ticaret operasyonlarının arttığını ve jant sektörü içerisinde de firmaların pandemi ile yaşamayı öğrendiğini belirtiyor.