Vogue Lastikleri Mavi Jantlı Özel Serisini Duyurdu

Amerikan ünlü lastik firması Vogue, bu sene 110. Yıl dönümümü kutlayacak! Şirket, Blue strip serisi mavi jantlı lastikler ile piyasaya renk getirecek. Vogue lastikleri ayrıca altın ve kırmızı çizgili lastiklerin yanı sıra klasik beyaz yanaklı lastikler de üreterek, kullanıcılarına yıldönümünü kutladığı sezonda yeni çeşitlilikler sunmuş olacak. Yeni versiyonda lastikler binek otomobiller için 215/70 R15, 245/45 R19 ve 245/40 R20 ebatlarında, crossover, SUV araç ve pikaplar için ise 285/45 R22 ve 305/35 R24 ebatlarında sunulacak.

Vogue Lastikleri Başkanı Greg Hascock Neler Söyledi?

Vogue Başkanı Greg Hascock, “110 yıllık iş hayatımız gerçekten kutlanacak bir durum,” dedi. “Bunca yıllık geçmişimiz ve her zaman muhteşem lastikler sunduğumuz gerçeği göz önüne alındığında, gerçekten bu yıldönümümüzü anlamlı kılan bir ürün sunmak istedik.” Açıklamalarında bulundu.

Yeni Vogue Blue Strip Lastikler Büyük İlgi Görüyor

Hascock’a göre yeni lastiklerin çoğu toptancılar tarafından rezerve edilmiş durumda ve şirket bunların çok hızlı bir şekilde satılmasını bekliyor. Hascock, “Yeni lastiğin ilk görüntülerini 2023 Ekim ayının sonunda yayınladık ve hayranlarımız bir an önce satın alabilmek için sıraya girdiler” dedi. “Ayrıca aralık ayında internet sosyal medya ünlülerimizinde yer alacağı bir reklam kampanyası başlatıyoruz.” Diyerek senenin kapanışında da neler olacağını aktardı.