Ucuz 185/65R15 Lassa Lastik Fiyatları

Yerli marka Lassa, üretimlerinin tamamını Brisa çatısı altında Türkiye’de gerçekleştirmekte; böylece ucuz 185 65 R15 Lassa lastik fiyatları ile sunmaktadır. Dayanıklı lastik dendiğinde ilk önce akla gelen marka olan Lassa, Türkiye’nin yol ve iklim koşullarına uygun ürünler geliştirmektedir. Hasar alma riskine karşı dayanıklı, sağlam yapıya sahip Lassa lastikler, aynı zamanda yüksek yol tutuş performansı sergilemektedir. Bu ürünler, kampanyalı 185/65R15 Lassa lastik fiyatları ile internet üzerinden avantajlı bir şekilde satın alınabilmektedir.

En Uygun 185 65 15 Lassa Fiyatları

185 65 R15 Lassa yaz lastikleri, hem ıslak hem kuru zeminlerde yüksek yol tutuşu ve kısa fren mesafeleri sağlamaktadır. Lassa kışlık lastikler ise 7 derece altındaki sıcaklıklarda üst seviye güvenlik sunmaktadır. Bunun yanı sıra; dört mevsim lastiği seçenekleri, 365 gün kullanılmak üzere geliştirilmektedir. Ancak çok yoğun karla kaplı zeminlerde ve 0 derece altı sıcaklıklarda kış lastikleri çok daha yüksek performans sergilemektedir. En uygun 185 65 15 Lassa fiyatları ile çok sayıda lastik alternatifi, online lastik satış platformlarında yer almaktadır.

En Hesaplı 185 65 R15 Lassa Lastik Fiyatları

En hesaplı 185 65 15 Lassa fiyatları ile satın alınabilen ürünler arasında firmanın geliştirdiği farklı desen alternatifleri yer almaktadır. Bunlar içerisinde bulunan Lassa Greenways, yaz koşullarında hem güvenlik hem de yakıt tasarrufu sağlamak için geliştirilmiştir. Yüksek yol tutuşunun yanı sıra; manevra kabiliyeti ve viraj performansı ile de öne çıkmaktadır.

Lassa Snoways 4 ise yoğun karla kaplı zeminlerde kullanım için geliştirilmiş bir kar lastiğidir. Karlı zeminlerde yüksek çekiş gücü ile güvenlik sağlamaktadır. Bununla birlikte; Lassa Multiways serisi, dört mevsim kullanılmak üzere geliştirilmiş lastikleri içermektedir. Firmanın ileri teknoloji ile geliştirdiği hamur bileşiği ve sırt tasarımları, bu ürünlerin kuru, ıslak ve karlı zeminlerde sürüşe uygun olmasını sağlamaktadır. Lastik kampanyaları ile bu ürünler indirimli 185 65 R15 Lassa lastik fiyatları ile satın alınabilmektedir.