Triangle Lastikleri SaMoTer 2023 Hafriyat Araçları Fuarına Katılıyor

Triangle Lastikleri, 3-7 Mayıs 2023 tarihleri arasında Verona’da 31. kez düzenlenecek olan uluslararası hafriyat ve inşaat araçları fuarı SaMoTer etkinliğine katılıyor. Şirket fuara, Triangle lastikleri tarafından geliştirilmiş TBR ve OTR segmentlerinin İtalya pazarındaki uzun süreli distribütörü olan Sunebo ile ortak bir katılım gerçekleştiriyor. İki şirket arasındaki ortaklık güçlü ve uzun süreli olup, iş makineleri sektörüne yönelik yenilikçi lastik çözümlerini sergileyecekler.

Triangle Lastik Firmasının İş Makinesi Sektörüne Yönelik Çözümleri Nedir?

Triangle Lastikleri ve Sunebo, 35/65R33 ebadında tekerlekli yükleyiciler için TL535S+ L5 gibi hafriyat serisine ait lastik grubu ürünlerinden bazılarını sergilemeye odaklanacak. Bu lastik 2 metre çapa sahip olacak. En zorlu ve ağır ortamlarda kullanılır, en sert zemin koşullarıyla başa çıkma becerisiyle birlikte uzun ömürlü bir lastik ömrü sunacak. Yeni 445/95R25 ebadındaki Triangle TB576 Lastiği de yüksek hızlı mobil vinç uygulamaları için sergileniyor olacak. OTR ürün yelpazesi, en yumuşaktan en aşındırıcı olanlara kadar tüm arazilerde kullanılabilecek ürünler olan Triangle TL538S+ iş makinesi lastiği ve TB598S deseni ile tamamlanacak.

Triangle Lastikleri OTR Ürün Yelpazesi Hangi Özellikleri İçeriyor?

Triangle lastikleri OTR ürün yelpazesinde 26.5R25 L5 ebadında olan Triangle TL538S+ deseni, iyi sürüş konforuna sahip süper derin kaya çekiş lastiği olarak yer alıyor. Arızaları en aza indirmeyi amaçlayan agresif ve yenilikçi bir sırt tasarımına sahipken, sağlam omuz tasarımı daha fazla denge ve yanak koruması için tasarlanmıştır. TB598S ☆☆ E4, taş ocağı ve inşaat sahalarındaki belden kırma damperli kamyonlarda kullanım için çok yönlü bir lastiktir. Agresif, kendi kendini temizleyen sırt desenine sahip yönsüz sırt tasarımı, dayanıklılık ve sürüş konforu ile birlikte mükemmel çekiş, yüzdürme, hasar ve taş penetrasyon direnci sağlar.

Kamyon Segmentinde Triangle Lastikleri Kaç Ürünle Yer Alacak?

Triangle Lastikleri kamyon segmenti kategorisinde üç ürünle temsil edilecek. Her ikisi de 13R22.5 ebadında sergilenen yol içi ve yol dışı lastiği Triangle TR918 ve TR663 ve birleşik bölgesel ve uzun yol uygulamaları için yepyeni bir lastik olacak. Ayrıca en yeni T-Regional Haul TRD09 deseni de yer alacak. SaMoTer’de 315/80R22.5 ebadında sergilenen en yeni nesil Triangle TRD09, asimetrik, yönsüz bir desene sahiptir ve ekstra kilometre performansı için üretilen bu lastiği de fuarda görebilmek mümkün olacak.