Sailun Lastikleri “Köln 2024 Yolu” İsimli Avrupa Turuna Çıkıyor

Sailun lastikleri, Avrupa pazarında iddiasını ortaya koyuyor. “Köln 2024 Yolu” isimli bir Avrupa turuna çıkan Sailun, en son teknoloji ürünü lastiklerini altı önemli pazarda sergileyecek. Beş hafta sürecek “Köln 2024 Yolu” turu, Köln Lastik Fuarı’nda sona erecek. Fuarın standında sergilenecek son teknoloji ürünü lastikler, Sailun’un küresel lastik pazarındaki iddiasını bir kez daha ortaya koyacak.

Sailiun, Yenilikçi Lastiklerle Avrupa’yı Geziyor

Avrupa’da hem geleneksel hem de alternatif yakıtlı araçların sayısı hızla artıyor. Bu gelişme, lastiklerin performansına olan ihtiyacı da arttırıyor. Sailun, bu ihtiyaca en yeni teknolojileri ile cevap veriyor. EcoPoint3 teknolojisi ile donatılmış lastiklerini Avrupa’nın önemli pazarlarına taşıyan “Köln 2024 Yolu” turu, Almanya, Polonya, İtalya, Fransa, İspanya ve İngiltere’yi kapsayacak.

Sailun Lastikleri Sadece Lastik Tanıtımı mı Yapacak?

Bu tur sadece lastik tanıtımı yapmakla kalmayacak, aynı zamanda Sailun ile Avrupa distribütörleri arasındaki ilişkileri de güçlendirecek. Tur boyunca yetkili satış noktaları ziyaret edilecek ve bölgeye özel etkinlikler düzenlenecek. Sailun Avrupa Pazarlama Direktörü Stephan Cimbal, turu şu sözlerle değerlendiriyor: “Avrupa’nın önemli pazarlarında yerel ortaklarımıza en yeni lastiklerimizi tanıtmak ve onlarla doğrudan iletişim kurmak istiyoruz.”

Sailun Hangi Araçlar İçin Lastik Tanıtımı Yapıyor?

Sailun, Köln Lastik Fuarı’nda binek otomobil, kamyon ve özel amaçlı araçlar için 20’den fazla yeni lastik modelini tanıtacak. Elektrikli ve hibrid araçlara özel olarak geliştirilmiş yeni nesil lastikler de Avrupa’da ilk kez görücüye çıkacak.

Sailun, Lastik İnovasyonu Konusunda İddialı Hedeflere Sahip

Cimbal, “Her zaman en üst segmentte yer almak için çalışıyoruz. Lastiklerimiz her hava ve yol koşulunda güvenlik, kontrol ve yakıt tasarrufu sağlıyor. Sailun lastiklerinin arkasında inovasyona olan inancımızın yattığını vurgulamak istiyoruz. Bizim hedefimiz harika lastikler üretmek. Kendimizi lastik teknolojisi alanında öncü olarak görüyoruz ve sürekli gelişim sayesinde sınırları zorlayabileceğimize inanıyoruz. Müşteri beklentilerini de göz önünde bulunduruyoruz ve Köln Lastik Fuarı’nda bu konuya da değineceğiz.” ifadelerini kullandı.