Mitas Touring Force Maxi Scooter Lastikleri Serisini Genişletti

Mitas Touring Force spor tur lastikleri serisini, modern maxi scooter araçları için ve yüksek performanslı üç tekerlekli bisikletlere uyacak şekilde iki yeni 15″ jant boyutuyla genişletti. Trelleborg Wheel Systems motosiklet lastikleri ve özel Lastikler Başkan Yardımcısı Gustavo Pinto Teixeira, “Verimli mobilite şehirlerde büyük bir zorluk haline geliyor” dedi. “Milyonlarca şehir sakini ulaşım için maksi ve üç tekerlekli scooter kullanıyor, bu nedenle yeni kentsel mobilite için ürünler yaratmak üzere aktif olarak çalışıyoruz.” Açıklamalarında bulundu.

Mitas Touring Force Maxi Scooter Lastikleri Nasıl Performans Sunuyor?

Mitas, yeni motosiklet lastiği ebatlarında Touring Force modelinin tüm avantajlarını koruduklarını ve her türlü asfalt yolda etkili bir şekilde çalışabildiklerini ekliyor. Özel kauçuk bileşimi lastik ömrünü uzatırken, bileşimdeki yüksek orandaki silika, düşük sıcaklıklar da dahil olmak üzere ıslak yüzeylerde daha fazla kavrama sağlıyor, tasarım ise denge ve yol tutuşunu iyileştirmek için optimize edildi.

Motosiklet Lastiği Grubunda Mitas Hangi Özelliklere Sahip?

Mitas, farklı motosiklet türleri ve sürüş koşulları için çeşitli motosiklet lastikleri üreten bir lastik üreticisidir. Mitas motosiklet lastikleri, tasarım açısından geniş bir yelpazeye sahiptir. Örneğin, sportif, tur ve cruiser lastikleri gibi yol kullanımı için lastiklerin yanı sıra, enduro ve motokros lastikleri gibi arazi kullanımı için lastikler de mevcuttur. Mitas lastikleri, yüksek mukavemetli poliamid veya aramid kordlar gibi dayanıklı yapı malzemeleri kullanılarak üretilir. Bu sayede, sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olurlar. Yol tutuşu ve kavrama açısından, Mitas lastikleri yüksek performans sunar. Bu, lastiğin hamur karışımı ve desen tasarımı sayesinde elde edilir. Ayrıca, sürüş konforunu artırmak için özel tasarlanmış bir karkas yapısı kullanılarak titreşim azaltılır.