Kumho Lastikleri Amerika’da Dağıtım Ağını Güçlendiriyor

Kumho Lastikleri USA kısa süre önce Dallas, Teksas’ta yeni bir dağıtım deposu açacağını duyurdu. Bu özellikle fabrikalarında seri olarak üreteceği oto lastik segmentleri adına genişleme planlarının sadece ilki olacaktır. Şirket, Nisan 2026’da, Los Angeles’da 350.000 metre kare alana yayılan ve 470.000 AT lastik, MT lastik vb. ürünlerin olacağı büyük kapasiteli bir tesis daha açmaya hazırlanıyor. Bu iki aşamalı genişleme planı, Kumho lastikleri için daha geniş bir müşteri kitlesine hitap etmesini sağlayarak genel verimliliğini ve hizmetini artırıyor.

Kumho İçin Yeni Dağıtım Deposu Nasıl Fayda Sağlayacak?

Dallas/Teksas’taki 400.000 metrekarelik yeni dağıtım deposu, Kumho lastikleri USA’nın müşterileri için birçok avantaj sunuyor. Stratejik bir konuma sahip olan depo, Kumho ürün ve hizmetlerine daha kolay erişim sağlayarak şirket için daha yüksek bir verimlilik düzeyi sağlıyor. Müşteriler, 540.000 lastiğe kadar geniş depolama kapasitesiyle Yüksek kaliteli Kumho ürünlerinden daha kapsamlı bir seçim yapabilirler. Yeni depo aynı zamanda birinci sınıf hizmet ve ürün bulunabilirliğini sağlayacaktır. Kumho lastikleri için müşterilerinin deneyimini ve memnuniyetini artırma konusundaki kararlılığının açık bir göstergesidir.

Kumho Lastikleri Artırılmış Hizmet Verimliliği Sunuyor

Kumho Lastikleri USA’nın yeni tesisi, müşterilerine daha hızlı ve daha iyi hizmet sunacak şekilde gelişmiş verimlilikle çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Stratejik olarak yerleştirilmiş bir depo ile müşteriler, ihtiyaç duydukları Kumho Yazlık Lastik veya AT lastik gibi ürünlerine hızlı bir şekilde erişebilirler. Bu, müşteriler için sorunsuz bir deneyim anlamına gelir ve ihtiyaç duydukları şeyi derhal pratik şekilde almalarına olanak tanır.

Yeni Deponun Kapsama Alanı Nasıl?

Yeni deponun konumu Kumho Lastikleri USA’nın kapsama alanını genişleterek ülkenin güney kesiminde ve İçbatı eyaletlerinde daha fazla müşteriye hizmet vermesini sağladı. Bu kapsama alanı genişlemesi, Kumho Tire USA’nın hizmetlerini ve ürünlerini her zamankinden daha fazla kişiye ulaştırabileceği ve yeni bölgelerdeki müşterilere ulaşabileceği anlamına geliyor.

Kumho Depolarında Artan Ürün Mevcudiyeti

Yeni deponun geniş depolama alanı sayesinde Kumho Lastikleri USA artık 540.000 adede kadar ürünü depolayabiliyor. Bu da daha kapsamlı bir ürün envanterine sahip olmalarını ve müşterilerin geniş bir lastik yelpazesine erişebilmelerini sağlıyor. Artan ürün mevcudiyeti, özellikle benzersiz oto lastik ürünü ihtiyaçları olan, hızlı satın alma yapması gereken müşteriler için oldukça faydalı olacaktır.