JK Tyre Lastik Üreticisi Milano Avrupa Teknoloji Merkezinde

JK Tyre & Industry lastik üreticisi İtalya’nın Milano kentindeki Avrupa Teknoloji Merkezi’ni (ETC) açarak şirketin küresel büyüme stratejisinde önemli bir kilometre taşını işaret etti. Hindistan ve Meksika’da mevcut bilimsel ve teknik merkezleri bulunan JK Tyre, Milano’daki ETC ile sadece Avrupa’da değil, Kuzey Amerika ve diğer bölgelerdeki pazar varlığını da güçlendiriyor. Bu son teknoloji ürünü merkezin kurulması, JK Tyre lastikleri hem satış sonrası hem de orijinal ekipman sektörlerindeki satışlarını artırma konusundaki kararlılığını göstermektedir.

Stratejik Konum Olarak Milano JK Tyre için İyi Seçim mi?

Avrupa Teknoloji Merkezi’nin yeri olarak Milano’nun seçilmesi JK Tyre için stratejik bir hamleydi. Milano’nun Avrupa’nın merkezindeki konumu ve İtalya’daki Nardo Teknik Merkezi (NTC), İspanya’daki IDIADA, Almanya’daki Contidrom ve ATP gibi tanınmış test merkezlerine yakınlığı bu kararda önemli bir rol oynamıştır. Bu stratejik yerleşim, JK lastik üreticisi önemli test tesislerine kolay erişim sağlayarak şirketin lastikleri için kapsamlı araştırma, geliştirme ve kalite güvence süreçleri yürütmesine olanak tanıyor.

JK Lastik Üreticisi Nardo Teknik Merkezi

Avrupa Teknoloji Merkezi yeri olarak Milano’nun seçilmesi JK Tyre için stratejik bir hamleydi. Milano’nun Avrupa’nın İspanya’nın IDIADA Almanya Test merkezlerine yakınlığı bu kararda önemli bir rol oynamıştır. Bu stratejik yerleşim, JK lastik üreticisi önemli test tesislerine kolay erişim sağlayarak şirketin lastikleri için kapsamlı araştırma, geliştirme ve kalite güvence süreçleri yürütmesine olanak tanıyor.

JK Tyre Lastik Üretiminde Geliştirme Çalışmalarını Nasıl Yapıyor?

Jk Tyre lastikleri özellikle yeni malzemelerin ve kauçuk bileşiklerinin geliştirilmesinde uzmanların yanı sıra otomobil, hafif kamyon, kamyon ve SUV lastikleri tasarımında yetkin profesyonelleri işe almaya odaklanmıştır. JK Tyre lastikleri özellikle yeni malzemelerin ve kauçuj bileşiklerinin geliştirilmesinde uzmanların yanı sıra otomobil hafif kamyon kamyon ve SUV lastikleri arasında tercih yaptıyüksek kaliteli ürünlerin sunulmasını sağlamayı amaçlamaktadır.