Hesaplı 185 65 R14 Michelin Lastik Fiyatları

En ucuz 185/65R14 Michelin lastik fiyatları ile satın alabileceğiniz ürünler dahi yüksek yol tutuş performansı ile öne çıkmaktadır. Fransız lastik devine ait ürünler, yüksek doğal kauçuk oranına sahiptir. Bu sayede en yumuşak lastikler Michelin tarafından üretilmektedir. Lastiklerin yumuşak ve elastik yapıya sahip olması, temas yüzeyinin daha iyi muhafaza edilmesi ve daha yüksek yol tutuşu anlamına gelmektedir. Hesaplı 185 65 R14 Michelin lastik fiyatları ile online platformlar üzerinden satın alınabilen bu ürünler, aynı zamanda yüksek sürüş konforu sunmaktadır.

En Uygun 185 65 14 Michelin Lastik Fiyatları

Dünyanın en büyük iki lastik üreticisinden biri olan Michelin, Ar-Ge çalışmaları ile öne çıkan bir firmadır. En uygun 185 65 R14 Michelin lastik fiyatları ile sunulan seçenekler, özel bileşikleri ile direksiyon manevralarına en hızlı ve doğru şekilde karşılık verebilmektedir. Esnek sırt ve yanak yapısı, düz yolda olduğu gibi virajlarda da optimum temas yüzeyinin korunmasında etkili olarak güvenlik sağlamaktadır. İndirimli 185 65 14 Michelin fiyatları ile satın alabileceğini lastikler, yüksek manevra kabiliyeti ile sportif performans sergilmektedir.

185 65 R14 Michelin Lastikler

185 65 R14 Michelin lastikler içerisinde kış, 4 mevsim ve yaz lastiği alternatifleri yer almaktadır. 1856514 Michelin yaz lastikleri, sıcak hava koşullarında kuru ve ıslak zeminlerde üstün yol tutuş performansı ve kısa fren mesafeleri sağlamaktadır. Kışlık Michelin lastikler ise yedi derecenin altındaki hava sıcaklıklarında yüksek çekiş gücü ve güvenlik sunmak üzere geliştirilmiştir. Michelin dört mevsim lastiği alternatifleri, bileşik ve desen tasarımında kullanılan özel teknolojiler ile tüm mevsimlerde etkin sürüş performansı sunabilmektedir. Farklı sürüş koşulları için farklı alternatifler, kampanyalı 185 65 14 Michelin fiyatları ile online olarak satın alınabilmektedir.

185 65 R14 Michelin Energy Saver+ gibi yaz lastiği desenleri, aynı zamanda yakıt tüketiminin düşürülmesi üzerinde de etkili olmaktadır. Michelin CrossClimate+ zorlu kış koşullarında kullanım için onaya sahip aynı zamanda sıcak günlerde de kullanılabilen bir 4 mevsim lastik desenidir. Michelin Alpin A3,  X-Ice XI3 gibi kış lastikleri ise sert kış şartlarında yüksek güvenlik sağlamaktadır. Avantajlı 185 65 R14 Michelin lastik fiyatları ile yüksek etiket değerlerine sahip lastikler satın alınabilmektedir.