Hankook Kinergy Serisi Yeni Ebatlar Sunuyor

Güney Koreli lastik devi, Hankook Kinergy PT ve ST serisine yeni ebatlar ekleyerek ABD’de portföyünü genişletti. Tennessee, Clarksville’deki üretim tesisinde 50’den fazla ebat üretilecek. İki ürün tüketicilere farklı çaplar, taban ölçüleri, hız değerleri ve en boy oranı tercihleri ​​sunacak. Dört mevsim lastik Kinergy PT, popüler yüksek çaplı lastik pazarının büyük bölümünü kapsayan 32 yeni ebat ile geliyor. Hankook lastik ebatlarını arttırarak tüketiciler için daha fazla seçenek sunuyor.

Hankook Kinergy ST Dört Mevsim Güvenli

Dört mevsim Hankook lastik deseni Kinergy ST; geliştirilmiş sırt tasarımı ve geniş kanalları ile ıslak zeminlerde daha iyi çekiş gücü sağlıyor ve su tahliyesini iyileştiriyor. ST, yol gürültüsünü azaltmak ve konforu artırmak için optimize edilmiş blok dizilimine sahip ve en popüler grand touring araç modellerini kapsayan 20 yeni ebatta sunuluyor. Hankook Kinergy ST, çeşitli hava koşullarında yol tutuşu ve frenlemeyi iyileştirmek için kılcallar ve bloklar arasındaki bağlantıyı güçlendiren çubuklar bulunduruyor. Hankook’un dört mevsim lastik serisi, yılın 365 günü güvenlik sunmak için geliştiriliyor.

Hankook Kinergy Serisi Türkiye’de

Hankook Lastikleri Amerika’nın kıdemli başkan yardımcısı Peter Jung: “Hankook Kinergy serimize 50’den fazla yeni ebat ekledik. Bu sayede, tüketicilerin günlük sürüş ihtiyaçlarını karşılamak için güvenli, konforlu ve yakıt tasarruflu bir lastik bulma konusunda her zamankinden daha fazla seçeneği var.” Hankook’un dört mevsim lastik serisi, Türkiye’de de satışta olan desenlere sahip. Türkiye’de satışa sunulan Kinergy 4S ve Kinergy 4S2, dört mevsim yüksek performans sunan Hankook lastik desenleri arasında bulunuyor.

Hankook Kinergy 4S2 Yorum

Hankook Kinergy 4S2, yılın 365 günü kullanım için geliştirilmiş bir lastik deseni olma özelliğine sahip. Zorlu kış koşullarında kullanılabileceğini belirten 3PMSF işaretlemesine sahip olması, gerçek bir dört mevsim lastik olduğunu gösteriyor. Düşük sıcaklıklarda esnekliğini koruyabilen Hankook Kinergy 4S2 yaz aylarında da dayanıklı blokları ile kısa fren mesafeleri sunuyor. Yüksek performansa sahip Hankook lastik deseni; kuru, ıslak ve karlı zeminlerde güvenlik sağlıyor.