Goodyear Filo Denetimi Uygulaması eJob’un Gelişmiş Sürümünü Sunuyor

Goodyear, otomatik ticari filo denetimleri için eJob’u tanıttı. Bu akıllı uygulama; kayıttan bakıma, yol yardımı, kaplama ve servis sağlayıcılar için garantiye kadar kamyon ve otobüs filosu denetim sürecinin tamamını kısmi olarak otomatikleştiyor ve pratik hâle getiriyor. Araç, Avrupa’nın herhangi bir bölgesinden yola çıktıktan sonra saniyeler içinde görülebilmesini sağlayann eJob, filolar için gerekli olan tüm bakım ve denetim süreçlerinde tam şeffaflık sunuyor. Akıllı uygulama, piyasadaki lider filo lastik yönetim sistemlerinden biri olan Goodyear FleetOnlineSolutions’ı (FOS) destekliyor. Bu gelişmiş platform; filolara ve lastik bayilerine tüm araçlar, konumlar, uygulanan lastik politikası ve kabul edilen şartlar ile garantiyi içeren genel bir bakış sağlıyor.

Goodyear eJob Filo Denetimi Sürecinde Otomasyon Sağlıyor

Goodyear Avrupa’nın pazarlama direktörü Maciej Szymanski: “Düzenli filo denetimleri, filoların duraksamadan çalışma süresini artırır, lastikle ilgili olası sorunları ve oluşabilecek maliyetleri önler. Ancak son teslim tarihine kadar ürünleri ulaştırması gereken bir işletme için zaman alıcı olabilir. Elli araçlık bir filoyu kontrol etmek, kolayca yirmi saati bulabilir. EJob’ın en son sürümü ise filo denetim sürecini bir sonraki seviyeye taşıyor. Lastik bakımı ve yönetimi sürecindeki sonraki adımları planlamanın yanı sıra kalan diş derinliği, lastik basıncının kaydedilmesi gibi süreçlerde tam otomasyon sağlıyor.”

Goodyear eJob için Anahtar Nokta Hız ve Şeffaflık

Android tabletlere kurulabilen uygulama, teknisyenlerin lastik verilerini kaydetmesine, iletmesine ve Avrupa’nın herhangi bir yerinden tüketicilere görsel sunmasına olanak tanıyor. Tüm veriler, Goodyear FleetOnlineSolutions aracılığıyla anında iletiliyor ve kamyon operatörlerine lastik yönetimi konusunda tam şeffaflık sunuyor. Filo müşterisi; lastiğin durumunu, değişim nedenini ve servis ortağı tarafından yapılan işlemlerin listesini sanal olarak görebiliyor. Basit bir barkod taramasıyla lastiğin adı, ürün kodu, ebadı, tipi, orijinal diş derinliği ve müşteri tarafından kabul edilen bakım politikası dâhil olmak üzere tüm önemli veriler, doğrudan üretim veritabanından elde edilebiliyor.