Giti Lastikleri Gelecek Yıl Yeni Giti Etiketine Sahip Olacak

Giti Lastikleri ve otomotiv bileşenleriyle tanınan Sparco, 2024 yılından itibaren Singapur markasının ana ebatlardaki UHP lastiklerinin yanaklarında yeni Giti markası yer alacak. Anlaşmanın bir parçası olarak, Sparco markalı giysiler Giti Lastik distribütörleri ve bayileri için özel olarak üretilecek ve Sparco video oyun endüstrisi için de ürünler ürettiğinden, lastik markasının sponsor olduğu eSpor etkinliklerine tedarik edilecek.

Yeni Giti Lastik Etiketi ile Firma Neleri Hedefliyor?

Giti Lastikleri Avrupa Pazarlama Direktörü Stefan Bros, “Her iki şirketimizin de felsefesi güvenlik, araştırma ve geliştirme ile çevreye verilen zararı azaltma arzusuna olabildiğince yakın, ki bunlar her iki işletmeyi de bu kadar başarılı kılan şeylerin merkezinde yer alıyor” dedi. “Karşılıklı fayda sağlayan bir iş birliği sağlamak için temel değerlerimizi kullanıyoruz.” Açıklamasında bulundu.

Git Lastikleri Sparco ile Yapılan Anlaşmadan Memnun

Giti’nin küresel satış ve pazarlama direktörü Chris Bloor, “Sparco’nun etik ilkelerini ve çevre standartlarını tamamen destekliyoruz ve ortak girişimlerin başlatılacağı insanların ve gezegenin yararı için birlikte çalışacağız” dedi. “Bu özel ortaklık her iki şirket için de sayısız fırsat yaratacak ve Sparco’ya bize dostluk elini uzattığı için teşekkür etmek istiyoruz.” Dedi.

Giti Lastikleri Ne Zaman Faaliyete Başladı?

Giti Tire, 1951 yılında lastik üretimine Tayvan’da başladı ve otomobil, ticari araçlar, motosikletler, tarım araçları ve sanayi ekipmanları için lastikler üretmeyi sürdürüyor. Giti Tire, ürün yelpazesinde yüksek performanslı lastikler, çevre dostu lastikler, SUV lastikleri, yaz lastikleri, yolcu otobüsü lastikleri ve daha birçok lastik türü bulunuyor. Ayrıca, Giti Tire, dünya genelinde farklı ülkelerde yer alan üretim tesisleri ve araştırma-geliştirme merkezleriyle küresel bir lastik şirket olarak biliniyor. Giti Tire, yenilikçi teknolojileri, kalite odaklı yaklaşımı ve sürdürülebilirlik anlayışı ile lastik endüstrisinde önde gelen şirket olarak öne çıkıyor.