Giti Çin Pazarı için Yeni H/T Lastiklerini Tanıttı

Önde gelen lastik üreticilerinden Giti, Çin pazarında SUV ve pikaplar için özel olarak tasarlanmış iki yeni lastiğini resmi olarak piyasaya sürdü. Bu lastikler arasında daha önce Avrupa’da tanıtılan arazi tipi Giti Giti4x4 AT71 ve Çin’de küresel prömiyeri yapılan yol odaklı Giti GitiXCross HT71 yer alıyor.

Giti Lastikleri Geliştirilmiş Konfor ve Performans Sunuyor

Giti yeni nesil lastikleri Çin’de yer alan sürücülerin değişen taleplerini karşılamak üzere geliştirilmiştir. Özellikle, bu lastikler önceki modellere kıyasla gelişmiş bir konfor seviyesi sunuyor. Şirket, aralarında Great Wall Shanhai Poer, Radar RD6, Jetour X67 ve Foton P4 gibi popüler araçların da bulunduğu yaklaşık 20 araç modelinde yeni lastikler için homologasyon almış durumda.

Giti GitiXCross HT71 Büyük SUV ve Pikaplar için Uygun mu?

Giti GitiXCross HT71 lastiği, büyük boyutlu pikaplar ve SUV araçlar için özel olarak tasarlanmıştır. Daha yüksek aşınma direnci, yük kapasitesi ve genel dayanıklılığa sahiptir. Giti, gürültü seviyelerini en aza indirmek için değişiklikler yaparak lastiklerin konfor sınıfı segmentindeki binek lastiklerle karşılaştırılabilir sessiz ve konforlu bir sürüş deneyimi sunmasını sağlamıştır.

Giti GitiXCross HT71 Deseni Nasıl Özellikler Sunuyor?

Hem Giti Giti4x4 AT71 hem de Giti GitiXCross HT71 lastikleri Yancheng’deki ünlü Çin Otomotiv Teknolojisi ve Araştırma Merkezi’nde (CATARC) zorlu testlerden geçirildi. GitiXCross HT71, dolgu molekülleri arasındaki bağları güçlendiren, sırt aşınmasını iyileştiren ve lastik ömrünü uzatan yeni bir kauçuk bileşimine sahiptir. Optimize edilmiş sırt profili ve eşit basınç dağılımı da uzun ömürlülüğün artmasına katkıda bulunur.