Falken Lastikleri Almanya’da Yaşayan Müşterilerine Kampanya Düzenledi

Lastik sektörünün tanınmış markalarından Falken, 15 Mart – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında bir promosyon sunuyor. Falken lastiklerinden 16 inçten başlayan bir set satın alan müşteriler, alışveriş ve yakıt için kullanılabilecek 20 Euro değerinde ücretsiz bir Aral SuperCard® kazanacak. Ayrıca Falken, her biri yaklaşık 5.000 Euro değerinde iki GIANT e-bisiklet ve 100 Euro değerinde 25 Aral SuperCard® için bir çekiliş düzenliyor.

Premium Falken Lastikleri Kalite Olarak Nasıl?

Falken lastikleri, kalitesi ve fiyat-performans oranı nedeniyle tüketiciler arasında popülerdir. Auto Zeitung dergisi tarafından 2023 yaz lastiği testinde “şiddetle tavsiye edilir” derecesi ve Autobild Sportcars dergisi tarafından Falken AZENIS FK520 için “iyi” derecesi de dahil olmak üzere birçok dergi ve kuruluş Falken lastiklerini tavsiye etmiştir. Falken’in ZIEX310 ECORUN lastiği de ADAC tarafından yapılan güncel yaz lastiği testinde “iyi” derece gibi olumlu test sonuçları almıştır.

Almanya’da Yaşıyorsanız Falken Lastikleri Promosyonuna Nasıl Katılabilirsiniz?

Falken lastikleri tarafından Almanya’da ikamet eden kullanıcılar için gerçekleştirilen kampanya detayları belli oldu. Promosyona katılmak için müşterilerin katılımcı bir perakendeciden AZENIS FK520, AZENIS FK510, AZENIS FK510 SUV, LINAM VAN01, ZIEX ZE310 ECORUN, ZIEX ZE914, WILDPEAK A/T AT01 veya SINCERA SN110 serisinden dört adet Falken yaz lastiği seti satın alması gerekmektedir. Müşteriler satın aldıktan sonra tankgutschein.falkenreifen.de adresinden faturalarını yükleyerek ücretsiz depo kuponlarını postayla alabilirler.