En Uygun 205/55R16 Michelin Lastik Fiyatları

Bugün dünyanın en büyük iki lastik üreticisinden biri olan Michelin, 28 Mayıs 1888’de Edouard ve Andre Michelin kardeşler tarafından Fransa’da kurulmuştur. Yumuşak lastik hamuru sayesinde en yüksek yol tutuşu ve konfor seviyesini sağlayan ürünleri ile ün kazanmıştır. Michelin 20555R16 ürün yelpazesi içerisinde kış, 4 mevsim ve yaz lastikleri bulunmaktadır. Markaya ait premium lastikler, en uygun 205 55 R16 Michelin lastik fiyatları ile internet üzerinden satın alınabilmektedir.

İndirimli 205 55 16 Michelin Fiyatları

Güvenilir lastik satış siteleri, Michelin lastik etiket değerleri ve teknik özelliklerini ayrıntılı bir şekilde sunmaktadır. Böylelikle ihtiyacınıza uygun doğru lastik seçimi yapmak, çok daha kolay hâle gelmektedir. Online lastik alışverişi gerçekleştirebileceğiniz e-ticaret platformları, indirimli 205 55 16 Michelin fiyatları yanı sıra birçok avantaj sunmaktadır. Kimi sitelerde; ödeme kolaylıkları, vade farksız taksit, ücretsiz sevkiyat ve anlaşmalı noktalarda montaj gibi olanaklar yer almaktadır. Aynı zamanda kapıda montaj hizmeti de sağlanabilmektedir.

Patlamayan lastik olarak da bilinen runflat lastikler, Michelin ürünlerinde ZP (Zero Pressure) kısaltması ile gösterilmektedir. Patlasa da giden lastikler, delinme durumunda havasız bir şekilde (80 km/s hızı aşmadan) maksimum 80 km daha ilerlemeye imkân tanımaktadır. Kampanyalı 205 55 16 Michelin fiyatları ile bulabileceğiniz ürünler içerisinde run flat lastikler de yer almaktadır.

Avantajlı 205 55 R16 Michelin Lastik Fiyatları

Michelin yaz lastikleri, hem ıslak hem kuru zemin koşullarında üstün performans ve güvenlik sağlamaktadır. 205516 yazlık lastikler içerisinde Michelin Pilot Sport 4 ve 3, Primacy 4 ve 3, Energy Saver gibi farklı desen alternatifleri yer almaktadır. Markanın yenilikçi teknolojileri, ürünlerin son kilometreye kadar yüksek yol tutuşu ve kısa fren mesafeleri sunmasını; aynı zamanda yakıt tüketimini düşürmeyi sağlamaktadır. Kampanyalar sayesinde avantajlı 205 55 R16 Michelin lastik fiyatları ile premium lastikler satın alınabilmektedir. Bu ürünler içerisinde aynı zamanda zorlu yol koşullarını güvenli hâle getiren Michelin Alpin 5 ve Alpin 6  kış lastikleri bulunmaktadır. Bununla birlikte “gerçek dört mevsim lastiği” olarak bilinen ürünler içerisinde yer alan Michelin CrossClimate, sektörde devrim yaratmıştır. Özel bileşiği ile hem yaz hem kış koşullarında güvenli sürüşe olanak tanımaktadır.