Davanti Çamurlu Araziye Uygun Off-Road Lastikleri Üretiyor

Davanti Lastikleri, daha önce tanıtılan Terratoura A/T off-road arazi lastikleri ile birlikte markanın ürün gamına katılan arazi lastikleri Davanti Terratoura M/T çamurlu zeminlerde kullanıma uygun desenini tanıttı. Davanti Terratoura M/T lastiği, çetin arazi koşullarına uygun olarak tasarlanmış bir Mud Terrain arazi lastiği olarak piyasada yer alıyor. Bu off-road lastikler, sırt desenleri daha keskin olan ve özellikle karlı ve çamurlu zeminlere uygun bir şekilde tutunmasını sağlayarak güven veriyor. Bu lastikler, arazi sporları yapanlar ve sık sık araziye çıkanlar için ideal bir çözüm olarak sunuluyor.

Davanti Terratoura M/T Off-Road Lastik Özelliği Nasıl?

Davanti Terratoura M/T lastikleri, özel bir kauçuk bileşimi kullanılarak zorlu koşullarda kesinti ve hasar direnci artırılmıştır. Lastiğin sırt deseni büyük omuz blokları içerir, bu sayede daha fazla çekiş sağlanır. Blokların değişken şekilleri testere dişleri gibi bir etki yaratır ve tüm direksiyon açılarında çukurlarda ve kayalarda çekişi dengeler. Omuz bölgelerindeki geniş oluklar, çamur, kum vb. maddelerin dağılmasını hızlandırarak kontrol edilebilirliği artırır. Lastikler ayrıca, artan yüklere karşı direnç geliştirmesini sağlayarak yardımcı olmak ve delinme direncini artırmak için güçlendirilmiş bir karkas yapısı ile kaplanarak üretilmiştir.

Aracıma Uygun Davanti Terratoura M/T Lastik Ebatı Nedir?

Davanti Terratoura M/T, kendi segmentinde en çok talep edilen ebatlarda piyasada yerini alıyor olacak.Fakat ürünün aracınıza uygun lastik ebatları; aracın marka, model, model yılı ve motor seçeneğine göre değişebilir. Bu nedenle aracınız için uygun olan lastik ebatlarını öğrenmek için aracınızın kullanım kılavuzuna veya sürücü koltuğunun yan kapısına bakabilirsiniz. Lastik ebatları; lastiğin genişliği, yapısı, çapı, hız endeksi, oranı ve yük endeksi gibi değerlerin bir araya gelmesiyle oluşur, lastik alırken bu değerlere dikkat ederek sonuca varabilirsiniz.