Bridgestone Kwik Fit İşbirliğiyle İngiltere Otomobil Fuarı’na Katılacak

Bridgestone lastikleri, Kwik Fit ortaklığıyla, British Motor Show’da 70.000’e yakın izleyiciye premium ürünlerini sergileyeceği 2023’ün en büyük ve en unutulmaz varlığı için hazırlanıyor. Bridgestone, 17-20 Ağustos 2023 tarihleri arasında Farnborough International’da gerçekleşecek olan ünlü etkinliğe damgasını vurmak için perakende ortağı Kwik Fit ile üst üste ikinci kez bir araya geliyor. Kwik Fit ile ortaklık kuran Bridgestone, bir kez daha British Motor Show’da Motorsport Arena ve Salon Beş’in özel ortak sponsoru olacak. Salon, Kwik Fit ortaklığıyla Bridgestone Motorsport Hall olarak bilinecek ve yanında Kwik Fit ortaklığıyla Bridgestone Arena yer alacak ve burada dört gün boyunca her türlü İngiliz motor sporları faaliyetinin yanı sıra bazı unutulmaz modifiye otomobil içeriği de sergilenecek.

Fuarda Bridgestone Turanza 6 Yaz Lastiği Tanıtımı Yapılacak mı?

Bridgestone lastikleri ve Kwik Fit, geçen yılki fuarda son derece popülerleşen Kwik Fit ortaklığıyla Bridgestone Motorsport Hall alanında bir kez daha stant açıyor. Bu ortaklık, Bridgestone Turanza 6 yaz lastiği tanıtımı için mükemmel bir zamana denk geliyor. Sürücüleri yolda güvende tutmaya yardımcı olmak için sınıfının en iyi ıslak zemin performansını sunarken, aynı zamanda üstün kilometre performansı ve gelişmiş yakıt/enerji verimliliği ile daha fazla sürdürülebilirlik sağlıyor. Bridgestone Turanza 6, en yağışlı havalarda bile sürücülere stresli ve öngörülemeyen koşullarda kontrol ve güven sağlayan bir yaz lastiği oluyor.

Bridgestone Turanza 6 Yaz Lastiği Hangi Teknolojilere Sahip?

Bridgestone tarafından sürücülerin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik yapılan kapsamlı tüketici araştırması, sürücülerin %86’sının bir lastik satın alırken en önemli unsurlardan biri olarak ‘ıslak zemin performansını’ gösterdiğini ve yağmur ve ıslak koşulların yolda karşılaştıkları önemli bir zorluk olarak tanımlandığını ortaya koyuyor. Yeni Bridgestone Turanza 6 ilk kez bir Bridgestone yedek lastiğinde yer alan tescilli ve çığır açan ENLITEN ve TECHSYN teknolojileri sayesinde sürücüler, üstün kilometre performansı ve gelişmiş yakıt/enerji verimliliği gibi ek verimlilik ve sürdürülebilirlik avantajlarına sahip oluyor. Bu aynı zamanda Bridgestone Turanza 6 yaz lastiği sayesinde elektrikli araçlara hazır hale getirerek, akü ömründen tasarruf ederek elektrikli araçların performansını optimize etmeye yardımcı oluyor. Sürücü konforu için mükemmel kontrol, daha yüksek aşınma toleransı ve azaltılmış lastik gürültüsü sunuyor.

Bridgestone Lastikleri Yol Güvenliği Konusunda Uzmanlık Sağlayacak

British Motor Show Direktörü Haydn Dibble ise şunları söyledi: “Bridgestone ve Kwik Fit’i bu yıl da Motor Sporları ve Modifiye Salonu ve Arena’nın sponsorları olarak British Motor Show’da ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. İlk 2 yıldaki büyük başarının üzerine daha da büyük ve daha iyi bir şov için şimdiden bazı harika içerikler planladık. Bridgestone lastikleri aynı zamanda fuarın yol güvenliği ve sürdürülebilirlik yönleri için de önemli bir uzmanlık sağlayacak, onların varlığı bir başka muhteşem etkinliğin gerçekleştirilmesinde kilit rol oynayacak.”